gabinet masażu/ Gabinet Terapii Naturalnych Dobro Duszy, Żywiec ul. H.Sienkiewicza 103/03

 505 675 316 mdmasaz@poczta.pl

 

Aktualności

 

01 06.2018

Pinopresura - Nowe narzędzie mojej pracy

Pinopresura - Nowe narzędzie mojej pracy

W zeszły weekend brałem udział w szkoleniu z zakresu "Pinoterapii"

Pinoterapia to: "Innowacyjna polska metoda, łącząca zdobycze dalekowschodniej akupresury i akupunktury oraz zachodniej refleksoterapii, nauki o powieziach, układzie nerwowym somatycznym i wegetatywnym oraz o polu morfogenetycznym. Nieinwazyjna metoda rehabilitacji psychologicznej i neurofizjologicznej. Zapewnia odreagowanie psychologiczne i nerwowe, znosi napięcia stresowe ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Reguluje potencjały własne nerwów, wzbudza utracone przewodnictwo nerwowe. Działa odtruwająco i odkwaszająco. Reguluje układy trawienny, krążenia, oddechowy, endokrynny, wydalniczy, rozrodczy. Poprzez odruchowe mechanizmy i procesy neurofizjologiczne zgodnie z planem natury reguluje organizm człowieka." [tekst pochodzi ze strony www.radoslawskladowski.pl]
Twórcą metody jest Polski lekarz ortopeda Radosław Składowski

Bardzo dziękuję instruktorom Maciek Graczykowski oraz Tomasz Rafalski za przekazanie mega dużej dawki szczególnie trudnej wiedzy, w bardzo przystępny oraz często humorystyczny sposób ;-)
To były intensywne 3 dni, które układałem w głowie przez kolejny tydzień. Jestem wdzięczny za wszystkie merytoryczne odpowiedzi na moje pytania, bo było ich nie mało :)

Projekt Masaż dziękuję, za zorganizowanie powyższego wydarzenia :)

 


powrót ››


 

Dane kontaktowe

Gabinet Terapii Naturalnych Dobro Duszy

Żywiec ul. Henryka Sienkiewicza 103/03

kom.: 505 675 316

Nowa strona: http://www.dobroduszy.pl

e-mail: mdmasaz@poczta.pl

 

Napisz