mdmasaz@poczta.pl  |  505 675 316
Follow us :-

Masaże modelujące

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat.

Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych.

Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę!

JAK WYGLĄDA MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ?

Zabieg rozpoczyna się od naniesienia i rozprowadzenia odpowiednio dobranej oliwki na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona). Pierwszą fazę zabiegu stanowi intensywny masaż antycellulitowy wykonywany w celu pobudzenia krążenia skóry oraz przygotowania skóry do masażu bańką chińską.

Następnie rozpoczyna się właściwa część zabiegu, czyli masaż bańką chińską. Polega on na zassaniu skóry wraz z podskórną tkanką tłuszczową przy udziale podciśnienia wytworzonego w bańce. W tym czasie dochodzi do intensywnego przekrwienia i znaczącej poprawy kondycji skóry. Masaż bańką chińską pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny, przy okazji dostarczając tkankom składniki odżywcze i tlen.

Zakończenie zabiegu to relaksacyjny masaż z równoczesnym rozprowadzeniem na skórze aktywnego preparatu antycellulitowego, zawierającego w swoim składzie połączenie skutecznych składników aktywnych.

EFEKTY PO SERII MASAŻY BAŃKĄ CHIŃSKĄ:

– redukcja cellulitu
– wzrost jędrności i elastyczności skóry
– poprawa kondycji skórywy
– modelowanie sylwetki
– zmniejszenie obwodów (odchudzanie)
– przyspieszenie przemiany materii (metabolizmu)
– zmniejszenie obrzęków limfatycznych

PO ZABIEGU

Po zabiegu, w wyniku intensywnego przekrwienia skóry może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które znika w przeciągu godzin po zabiegu. Z kolei zassanie fałdów skórnych podczas masaży może skutkować wystąpieniem miejscowych zasinień i/lub wybroczyn, które wchłaniają się zwykle do kilku dni.